Aleš Háma vyrazil s manželkou k moři. Na koupání to už ale rozhodně nebylo!

České 07. prosince 2017 | 07:20 — Anna Novotná
Herec Aleš Háma (44), jak je obecně známo, je velký cestovatel. Ve svém plném diáři si před koncem roku našel pár volných dní, a tak se rozhodl, že s manželkou ještě na poslední chvíli vyrazí aspoň na krátkou dovolenou. Po exotické Srí Lance vyrazili do Španělska.
Další 1 fotografie v galerii
Místo plavek oblékli manželé péřovky / Archiv Aleše Hámy

Přestože je Aleš milovníkem tepla a exotiky, zejména z důvodu nedostatku času nakonec k odpočinku vybral španělské Bilbao. Moře si manželé sice užili, na koupání už ale počasí rozhodně nebylo. Teploty se pohybovaly kolem 10 stupňů.

V loňském roce strávil se svou rodinou dovolenou v Austrálii, letošní letní dovolenou potom na exotické Srí Lance. Oblíbený moderátor má za sebou náročné pracovní období, a tak když nyní našel v diáři pár volných dní, rozhodl se, že do konce roku ještě navštíví alespoň nějakou evropskou destinaci. Výběr tedy padl na španělské Bilbao, kde jsou ještě příjemné teploty a dosahují kolem 10 stupňů. A jak si Aleš se svou manželkou Gábinou pár dní na jihu užili?

„Bilbao je úžasné místo, užili jsme si ho po všech stránkách. Ale na Advent jsme doma,“ svěřil se moderátor. Jak dále na sociální síti informoval, tuto dovolenou absolvovali bez svých dvou synů.

Herec má čerstvě po premiéře činohry Můj nejlepší kamarád, kde hraje po boku své kamarádky Terezy Kostkové, se kterou účinkuje také v oblíbeném muzikálu s hity Václava Neckáře Mýdlový princ, který se hraje o Vánocích v pražském Divadle Broadway.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jennifer Aniston se v osobním životě nedaří! Rozpadlo se jí další manželství!

Naučte se patinovat nábytek. Získáte stylové a originální...

Vdechněte starým šuplíkům nový život. Máme pro vás pár...

Renovace schodů nemusí stát tisíce. Máme pro vás...

Vyrobte dětem domácí ekologické vodové barvy

Vyrobte si nevšední čelo za postelí. A za pár kaček

Postarejte se v zimě i o veverky. Tyto roztomilé akrobatky...