Zpěvačka Marta Jandová si užívá první jarní dny s rodinou

České 12. dubna 2017 | 11:19 — Anna Novotná
První jarní den je za námi a tak je správný čas poohlédnout se po sportovním vyžití venku. Zpěvačka Marta Jandová vyhledává aktivity vhodné pro celou rodinu, a proto si pořídili koloběžky.
Další 2 fotografie v galerii
Rodina sympatické zpěvačky si užívala krásné počasí venku / Kostka

Aktivní lidé dobře ví, že na koloběžce zapojují mnohem více svalů než třeba na kole, a proto je tento druh pohybu zdravější. Marta se po Praze pohybuje převážně městskou dopravou, ale teď už nemusí čekat na zastavkach, protože se přibližuje na své Twenty Fold. Skládací koloběžky jsou jedním z ideálních prostředků pro svižný a šetrný pohyb po městě.

„S koloběžkou jsem pánem svého času i ve městě. Nechte auto v garáži připravené na delší výlety a podpořte ekologii ve městě, sportujte a buďte přitom trendy. Vyčleňte se z davu s koloběžkou Kostka Twenty Fold,“ vyzývá Marta Jandová. Koloběžka je zábava, sport, rehabilitační pomůcka i životní styl.

Dceři Marušce budou v létě 4 roky a pro ni byla ideální volba Kostka Rebel Kid, která váží pouhých pět kilogramů a ve své kategorii patří k nejlehčím koloběžkám na trhu. „Dříve mi dcera ujížděla na odrážedle a já za ní běhala. Na kole k dítěti nesestoupíte tak rychle a navíc není tak skladné jako Kostka Twenty Fold. Teď jezdíme s Maruškou a užíváme si jaro. V naší rodině jsou ještě dva psi, tak jsme si pořídili na řidítka speciální upevňující adaptér s pružným vodítkem a jednoduše se venčíme úplně všichni,“ usmívá se zpěvačka.

Manžel Miroslav si vybral Kostka Tour Fold, která má velké přední kolo a tedy snáze překonává nerovnosti povrchů. Marta Jandová plánuje na podzim vydat album, a tak tráví spoustu času psaním písniček.  Když si potřebuje vyčistit hlavu, vyráží se projet do parku, kde čerpá novou energii. Rodina Vernerů se za pár dní chystá na delší dovolenou do USA a na léto plánují koloběžkové výlety po České republice.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tragická smrt herecké legendy Gabriely Vránové: Nezabila ji rakovina, ale selhaly ledivny

Chcete bohatou úrodu paprik? Nezapomeňte jim udělat plot

Chcete mít letos krásné fuchsie? Dodržujte tato pravidla

Ze starých žaluzií nové? Je to hračka

Máte doma staré židle na vyhození? Vyrobte si z nich krásnou...

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si z nich třeba novou...

Nadopujte své domácí květiny a pokvetou vám jedna báseň....