Dáda Patrasová se pořádně odvázala: Na pláži v Itálii vystavuje bujné poprsí a rozdává polibky!

České 18. července 2017 | 09:51 — Anna Novotná
Dáda v těchto dnech pobývá v Kalábrii, odkud je její italský přítel Vito. Jednašedesátiletá zpěvačka a herečka chytá bronz a soudě podle fotek, kterými zásobuje své sociální sítě, si prosluněné dny u moře nadmíru užívá!
Dalších 5 fotografií v galerii
Dagmar Patrasová je po boku svého Itala šťastná a odhazuje svršky! / Instagram

Koncem minulého týdne Patrasová opustila vilu, kterou stále sdílí s Felixem Slováčkem, a odcestovala do Kalábrie za svým osmačtyřicetiletým přítelem Vitem. Její manžel Felix neskrýval radost.

„Vito je rozvedený, je majitelem několika hotelů. Dáda by žila v luxusu, hýčkal by si ji. Tam by si nádherně žila. Vita bych ji jenom přál. A i kdyby tam jela třeba na dva měsíce, tak by jí to prospělo. Jenže ona moc nechce opouštět vilu," v podstatě popřál vše nejlepší Felix Slováček (74) manželce Dádě Patrasové v Blesku.

A sama Dáda ve slunné Itálii doslova pookřála! Dokonce se odvázala natolik, že se i po šedesátce vystavuje na sociální síti v bikinách, špulí pusu a fotí svá vyvinutá ňadra. Patrasová se fotí ze všech stran i úhlů a dělá radost všem svým fanouškům. 

Dáda, která platila za herecký sexsymbol, samozřejmě už nemá postavu modelky, ale na svůj věk nevypadá vůbec špatně a leckteré i mladší ženy by ji mohly postavu i odvahu závidět.

A zatímco Dáda Patrasová se na Instagramu chlubí fotkami z prosluněné Itálie, její manžel Felix Slováček vyrazil s o 40 let mladší milenkou Lucií Gelemovou na hory. A jak to tak vypadá, i Slováček si dovolenou užívá...

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tragická smrt slavného rapera: Za bílého dne byl na ulici chladnokrevně zavražděn!

Vypěstujte si v květináči vlastní hříbky

Je vám horko? Dejte si pyžamo do mrazáku

Libuje si váš pejsek v kočičích exkrementech? Víme, co mu...

Zbyla vám krabice od bot? Budete se divit, co se z ní dá...

Chcete bohatou úrodu paprik? Nezapomeňte jim udělat plot

Chcete mít letos krásné fuchsie? Dodržujte tato pravidla