Takhle si Aleš Háma užívá dovolené! Tentokrát vyrazil na Srí Lanku

České 24. července 2017 | 11:50 — Anna Novotná
Aleš Háma (44) má za sebou náročné pracovní období, a tak není divu, že sbalil celé rodině kufry a všichni si odletěli užívat si slunečních paprsků a moře v exotice. V listopadu loňského roku si dopřávali dovolenou v Austrálii, nyní se cílem jejich expedice stala Srí Lanka.
Další 3 fotografie v galerii
Aleš Háma si užívá pohodičku / Archiv A. Hámy

Dovolenou v exotické Srí Lance zahájili Hámovi v rybářské vesničce Negombo, která je v současnosti nejoblíbenějším turistickým centrem.

„V Negombu jsme strávili první dva dny naší dovolené, navštívili jsme rybí trh, absolvovali jsme plavbu lagunou a zítra již hurá na sever,“ popsal první zážitky z expedice oblíbený herec a moderátor.

Po prozkoumání severní části se rodina přesunula na východ, kde strávili dalších pár dní a nás samozřejmě zajímalo, kam budou jejich toulky pokračovat?

„Pohoda na východě Srí Lanky pomalu končí a nyní nás čeká přesun do hor,“ popsal pokračování plánované cesty Háma.

Rodinu nyní čeká ještě několikadenní cestování napříč Srí Lankou. Oblíbený herec musí přes léto nabrat nové síly, neboť v nové divadelní sezoně bude mít opět naplněný diář moderacemi a účinkováním s kamarádkou a kolegyní Terezou Kostkovou nejen v činoherním představení Frankie a Johnny, ale také v oblíbeném muzikálu s písněmi Václava Neckáře Mýdlový princ v Divadle Broadway.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vendula Pizingerová po boku mladšího manžela jen kvete! V pětačtyřiceti se učí surfovat!

Nevíte, kam z kytkama? Co takhle na strop a vzhůru nohama!

Chybí vám kanalizace, řešením může být kořenová...

Nepodceňte výběr prostěradla

Oprava pákové baterie

Knihy a knihovny dodají kouzlo vaší domácnosti

Dva skvělé nápady, jak využít starý ručník