Kráska z dětského domova Veronika Kašáková opět boduje: Míří na obrazovku televize Nova!

České 03. září 2017 | 18:36 — Anna Novotná
Modelka a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková se představí v roli, ve které ji ještě neznáte. Půvabnou blondýnku budete mít možnost vídat v novém online pořadu Proměny z dětských domovů.
Další 1 fotografie v galerii
Sympatická blondýnka slaví další úspěch / Facebook

Právě Veronika má stejně jako její bratr Karel s dětským domovem velké zkušenosti. Od malička totiž vyrůstala v dětském domově.

Veronika s bratrem si prošli drsnou zkušeností, ale zároveň je život v dětském domově zocelil a utvořil mezi nimi obrovské pouto.

Karel Kašák (29) v současné době moderuje Počasí na TV Nova a jeho sestra Veronika Kašáková (27) se už v pondělí také objeví v novém pořadu! Po nabídce vystřídat úspěšnou topmodelku Terezu Maxovou ve spolupráci s přírodní kosmetikou Oriflame je to další pracovní úspěch.

I v soukromí se sympatické modelce daří skvěle. S přítelem Milanem jí čeká nová etapa života. Hledají pozemek, na kterém plánují stavět dům a vybudovat si tak vlastní domov. Bude to někdo blízko Vysoké Peci u Chomutova, kde Veronika vyrůstala.

Na Veroniku Kašákovou se můžete těšit v novém online pořadu Proměny z dětských domovů, který startuje už v pondělí na Nova Plus!

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Fanoušci Spice Girls se mohou těšit! Legendární skupina chystá velkolepý návrat

Vyvarujte se nejčastějších chyb při projektování zimní...

Lakování podlah: Dodržujte správný postup krok za krokem

Chcete si ozdobit zimní zahradu nebo terasu? Vyrobte si...

Originální nápady na krásné vánoční ozdoby a dekorace,...

Zaostřeno na mléko: Nejčastější mýty o mléku a jeho...

Jak se rychle zbavit kašle? Jednoduché přírodní recepty...