Hana Gregorová vykopla z bytu svého mladého přítele! Co jí zajíček provedl?

České 16. září 2017 | 14:56 — Anna Novotná
Vztah, který velká část veřejnosti nechápala, vtah za který herečka Hana Gregorová (65) tolik bojovala, je minulostí. Rok a půl tvořili pár, dokonce došlo i na zásnuby! Teď už je ale s jejich láskou konec!
Další 1 fotografie v galerii
Získá si Ondřej Hančino srdce zpět? / Facebook

Slovenská herečka si o 32 let mladšího zajíce nabrnkla čtyři roky po smrti svého manžela Radoslava Brzobohatého. Teď se ale stalo něco, za co si mladík sype popel na hlavu a Haničce skládá zoufale zamilované básně.

Svérázná Hana Gregorová vykopla z bytu svého o generaci mladšího přítele Ondřeje Koptíka (34), kterého mnozí obviňovali z vypočítavosti a touhy po slávě. Koptík je nyní totálně na dně a na své sociální síti posílá Hance srdceryvné vzkazy, v nichž přiznává, že se zachoval hnusně a podle!

S informací přišel Blesk, který dokonce Koptíka vyzpovídal. „Jsem zničený a na dně! Posílám Hance stovky esemesek, ale ona nereaguje! Strašně jsem to podělal,“ plakal mladík. S Hanou plánoval budoucnost, požádal ji dokonce o ruku, což herečka, přestože na romantickém místě v horách řekla ano, později dementovala. Teď ho ze dne na den vyškrtla ze svého života. Co konkrétního Koptík provedl, zatím neprozradil, ale je jasné, že s ním herečka udělala krátký proces. 

„Udělal jsem strašnou hloupost a ona za to odstřelila mé srdce. Nevím, jak ji získat zpátky, jsem pro ni míň než vzduch,“ svěřil zlomený Ondřej Blesku. Koptík je ochotný udělat cokoliv, aby mu Gregorová odpustila. Dokonce jí sládá i básně!

„Moje královno, potřebuju polibek… Já už nevím, jak jít dál. Nádherné společné léto nám osud přihrál a já nedělal nic jiného než jen to, že jsem ti lhal… Dýchám a chodím sice po tomto světě, bez tebe mě to však jen smete. Odpusť, má lásko. Miluji Tě!“ vylévá své srdce Koptík.

Zatímco by měl odprošovat Gregorovou přímo, dělí se se svým zoufalstvím se stovkami lidí a přátel, které na sociální síti má. Uvidíme, zda Hanka Gregorová odpustí svému příteli a jestli si Ondřej dokáže básněmi a slzami její srdce získat zpět.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Uživatelům internetu, kteří využivají Wi–Fi, hrozí vážné nebezpečí! Může za to závažná chyba v zabezpečení

Zpracování švestek na zimu: Rady a tipy jak na povidla a...

Chcete mít dokonale lesklý a čistý dřez? Vyzkoušejte náš...

Sušení potravin: Vyrobte si zdravé mlsání pro dlouhé zimní...

Zbavte se zbytečných chemikálií! Vydezinfikujte byt stejně...

Starší nebo nepoužívaný lak na nehty nevyhazujte. Máme pro...

Houby stále rostou! Máme pro vás několik doporučení, jak je...