Muzikál Mýdlový princ slavil! Připít přišli Dejdar, Neckář i Schneiderová

České 20. září 2017 | 16:05 — Anna Novotná
Muzikál Mýdlový princ se hraje na prknech Divadla Broadway úspěšně již čtvrtou sezónu. Tento víkend v divadle zahájili novou divadelní sezónu a herci oslavili již 222. odehranou reprízu tohoto muzikálu s hity Václava Neckáře.
Další 1 fotografie v galerii
Muzikál Mýdlový princ se hraje na prknech Divadla Broadway úspěšně již čtvrtou sezónu / Divadlo Broadway

Slavnostní představení si nenechal ujít ani sám Václav Neckář, který usednul v divadelní lóži se svým bratrem Janem.

„Každá repríza Mýdlového prince, kterou navštívím, je fantastická. Jsem moc rád, že si diváci muzikál oblíbili, těší mě to,“ sdělil nám Václav Neckář, který dostal za úkol rozkrojit dort.

Muzikál se vrátil na jeviště po dvouměsíčních letních prázdninách. Na otázku, zdali na představení fungovalo vše, jak bylo režijně nastudováno, jsme se dozvěděli.

„Musím přiznat, že jedna scéna se nám podařila zahrát perfektně až napočtvté. Je to scéna se svítícími žárovkami a nějak se nám nedařilo po prázdninách srovnat naše hlasy, ale stalo se to poprvé v historii,“ prásknul Michal Kavalčík.

„Přiznám se, že mě tyto situaci baví, když se na jevišti něco stane, protože to představení je pak hned živější, než klasický stereotyp, je to zábava jak pro nás, tak i pro diváky,“ dodal představitel titulní role Martin Dejdar.

V hlavních rolích slavnostního představení se dále vystřídali na podiu například Jitka Schneiderová, Jana Synková, Malvína Pachlová, Vlastimil Zavřel nebo Josef Vágner. Muzikál Mýdlový princ také hostuje v Brně a od října se bude v Divadle Broadway střídat s novinkou Michala Davida Muž se železnou maskou v režii Libora Vaculíka.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Na mnoha místech v ČR se testují nejzajímavější Peugeoty, včetně atraktivních GTi

Zapomeňte na chemii. Udělejte si svůj vlastní difuzér

Tento plevel už víckrát nevyhodíte. Bršlice neboli kozí...

Vosy k vám letos nezavítají, když na ně použijete pár...

Pěstujte si hrášek po celou sezonu. Poradíme vám, jak na to

Lekníny nepatří jenom na zámek. Můžete je mít třeba i na...

Úžasné využití laku na nehty v domácnosti. Díky němu...