Andrea Verešová vypadá fantasticky! V plavkách předvedla tělo bohyně!

České 02. října 2017 | 20:16 — Anna Novotná
Někdo si užívá krásně barevný a teplý podzim v Čechách, někdo si ještě prodlužuje léto u moře. Majitelka jednoho z nejhezčích zadečků Andrea Verešová (37) si jela své dokonalé tělíčko ohřát a opálit do teplých krajů.
Dalších 5 fotografií v galerii
Verešová všem vytřela zrak! Vypadá fantasticky! / Instagram

Slovenské krásce Andree Verešové pomalu ale jistě klepe čtyřicítka na dveře, je matkou a manželkou, přesto vypadá dokonale. Její tělo je bez jediné chybičky. Během posledních dní Andrea osvěžila své sociální sítě fotkami svého nestárnoucího těla v plavkách, které vás určitě rozpálí! 

Dvojnásobná maminka velmi dbá na správnou životosprávu a také je milovnicí sportu. Díku tomu se může v sedmatřiceti letech pochlubit tělem bohyně! Na jejím Instagramu se to sexy fotkami doslova hemží a Andrea nezklamala fanoušky ani teď, kdy si užívá slunečních paprsků v teplých krajích.

„Když svítí slunce, nic se nezdá být tak smutné a příliš těžké,“ napsala Verešová pod jednu z provokativních fotek v plavkách. Na dalších snímcích, kde modelka cvičí jógu předvádí nejen své vysportované tělo, ale také pozice, které rozpalí nejednoho fanouška.

Až jednou bude Andrejka chtít skončit s modelingem, mohla by si z fleku otevřít hodiny jógy. Možná by nebyla nejlepší cvičitelkou, ale rozhodně by ale měla vždycky plno. Alespoň pokud by si na sebe vzala titěrné plavečky, ve kterých cvičila na dovolené.

Andrea Verešová patří mezi nejkrásnější slovenské a české modelky a i když se pomalu blíží ke čtyřicítce, na její formě to vůbec není poznat. I když je dvojnásobnou matkou a manželkou, na sebe si očividně čas najde a pečlivě se stará o svůj vzhled.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Známý český muzikálový herec po operaci. Má ošklivou jizvu!

Vánoční tip: Nahraďte klasický štrúdl perníkovým s...

Živý stromek nesnáší přechod do tepla. Postarejte se o...

Vyrobte si originální nástěnku na vzkazy či fotografie....

Nebezpečné vánoční mlsání: Nevhodné potraviny mohou být...

Červeného vína se nemusíte vzdát. Jen se ho naučte pít a...

Místo rozkvetlé zahrady zelený dům. Jde to i jednoduše