Dcera Cindy Crawford je dokonalejší než její matka. Podívejte se na fotky nejvíc sexy teenagerky světa!

Zahraniční 09. dubna 2017 | 04:37 — Anna Novotná
Je jí patnáct let, vypadá na osmnáct, fotí svoje první kampaně a je zatraceně sexy! Řeč je o dcerce slavné Topmodelky Cindy Crawford a bývalého modela a podnikatele Randeho Gerbera. Jmenuje se Kaia Gerber a na nějakou roztomilou holčičku zapomeňte, tahle dívka fotí na svůj věk pěkně žhavé fotky!
Dalších 10 fotografií v galerii
Kaia se Cindy opravdu povedla! / Instagram

Jmenuje se Kaia Gerber a na nějakou roztomilou holčičku zapomeňte, tahle dívka fotí na svůj věk pěkně žhavé fotky!

Cindy Crawford je pravděpodobně nejúspěšnější modelkou minulého století. V té době ještě nikdo netušil, že její dcera ji ještě překoná. Cindy Crawford na celé čáře převálcovala geny manžela Rande Gerbera a její patnáctiletá dcera, mimochodem velmi nadějná modelka, dostala do vínku půvabu na rozdávání. 

Už několik posledních let bylo jasné, že dcera Cindy Crawford roste do krásy. Své slavné matce se podobá čím dál tím víc, ale její půvaby daleko předčily veškerá očekávání. Kaia Gerber má za sebou několik velkých kampaní a už teď je jasné, že se rodí velká modelingová hvězda!

I když si Cindy Crawford nepřála, aby se její dcera do světa modelingu vrhla příliš mladá a chtěla ji chránit alespoň do jejích 17ti let, nepodařilo se jí to. Svět modelingu na ni čekal s otevřenou náručí a sotva půvabná Kaia začala dospívat, nabídky na práci se k ní jen hrnuly. 

Kaia vyrazila se svými rodiči a bratrem Presleym na dovolenou na karibský ostrov Svatý Bartoloměj, kde vypadali jako dokonalá rodinka z katalogu. Cindy Crawford se i po padesátce může pochlubit štíhlou figurou a i její manžel Rande Gerber je v dobré kondici. 

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Na mnoha místech v ČR se testují nejzajímavější Peugeoty, včetně atraktivních GTi

Zapomeňte na chemii. Udělejte si svůj vlastní difuzér

Tento plevel už víckrát nevyhodíte. Bršlice neboli kozí...

Vosy k vám letos nezavítají, když na ně použijete pár...

Pěstujte si hrášek po celou sezonu. Poradíme vám, jak na to

Lekníny nepatří jenom na zámek. Můžete je mít třeba i na...

Úžasné využití laku na nehty v domácnosti. Díky němu...