Tohle není hezký pohled! Půvabnou Kelly z Beverly Hills 90210 byste už dnes nepoznali!

Zahraniční 07. září 2017 | 15:42 — Anna Novotná
Od doby, kdy se natáčela legendární série seriálu Beverly Hills, uplynulo už mnoho let. Všichni herci a herečky samozřejmě stárnou. Někteří z nich se však snaží udržet ve formě, jiní se změnili k nepoznání.
Další 3 fotografie v galerii
Slavné krásky z legendárního seriálu / Instagram

Americká herečka Jennie Garth, která se v minulosti proslavila rolí Kelly Taylorová v seriálu Beverly Hills 90210, patří bohužel do té druhé skupiny. Dnes je jí 45 let a z krásné štíhlé blondýnky, po které šílely milióny puberťáků se stala oteklá, neupravená macatá dáma.

O Jennie se opravdu nedá říct, že by zrála jako víno. S někdejší ikonou nemá už nic společného a na ulici byste ji už asi nepoznali. 

Pro seriálovou hvězdu je asi nejdůležitější pohodlí, ale z jejího vzhledu a outfitů, které si obléká, vám bude přecházet zrak. Naposledy ji fotografové zachytili, jak venčí psa. Na hlavě měla nevzhlednou čapku, z níž vykukoval ohon blond vlasů.

Špatná pleť, oteklý obličej, špekaté břicho a macatá stehna plná celulitidy. Dříve krásná Kelly je už dávnou minulostí! Blond vlasy jsou to jediné, čím si je ještě herečka podobná.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tragická smrt slavného rapera: Za bílého dne byl na ulici chladnokrevně zavražděn!

Vypěstujte si v květináči vlastní hříbky

Je vám horko? Dejte si pyžamo do mrazáku

Libuje si váš pejsek v kočičích exkrementech? Víme, co mu...

Zbyla vám krabice od bot? Budete se divit, co se z ní dá...

Chcete bohatou úrodu paprik? Nezapomeňte jim udělat plot

Chcete mít letos krásné fuchsie? Dodržujte tato pravidla