Okouzlující Reese Witherspoon nestárne! Slavná herečka ukázala dceru, která vypadá jako její dvojče

Zahraniční 27. září 2017 | 22:56 — Anna Novotná
Oblíbená herečka, která teď září na plátnech českých kin v romantické komedii „Který je ten pravý?“, v roli ženy, do které se zamiluje několik mladších mužů, snad zastavila čas a vůbec nestárne!
Další 2 fotografie v galerii
Která je ta pravá? Slavná blondýnka se pochlubila dcerou, která vypadá jako její dvojče / Instagram

Reese Witherspoon je jen jedna. Když ovšem tahle sexy blondýnka vyrazí do společnosti se svou brzy osmnáctiletou dcerou Avou, mohou nastat pochybnosti.

Jednačtyřicetiletá herečka se na sociální síti pochlubila fotografiemi se svojí dcerou Avou Elizabeth Phillippe, jejíž otec je neméně slavný herec Ryan Phillippe (43) a ta podoba je neuvěřitelná! 

Americká herečka si díky drobné postavě a věčnému úsměvu i po čtyřicítce udržuje mladistvý vzhled. Zatímco z její dcery vyrostla atraktivní dívka, Reese se vůbec nezměnila. Na první pohled tak mohou vypadat jako dvojčata, i když každá spadá do jiné generace.

Pod fotografiemi Reese a Avy se okamžitě začaly objevovat pochvalné komentáře od fanoušků, ve kterých píší, že obě krásky musí být snad dvojčata nebo sestry. Jiné komentáře Avu hodnotí jako dokonalý klon své slavné maminky.

Ava však není jediným potomkem. Reese je hrdou trojnásobnou matkou, kromě osmnáctileté Avy, má jesště třináctiletého Deacona a čtyřletého Tennessee. Všechny děti jsou své slavné matce velice podobné.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Heidi Janků prožívá těžké období. A kvůli stresu se jí ozvala vážná nemoc

Zpracování švestek na zimu: Rady a tipy jak na povidla a...

Chcete mít dokonale lesklý a čistý dřez? Vyzkoušejte náš...

Sušení potravin: Vyrobte si zdravé mlsání pro dlouhé zimní...

Zbavte se zbytečných chemikálií! Vydezinfikujte byt stejně...

Starší nebo nepoužívaný lak na nehty nevyhazujte. Máme pro...

Houby stále rostou! Máme pro vás několik doporučení, jak je...