Okouzlující Reese Witherspoon nestárne! Slavná herečka ukázala dceru, která vypadá jako její dvojče

Zahraniční 27. září 2017 | 22:56 — Anna Novotná
Oblíbená herečka, která teď září na plátnech českých kin v romantické komedii „Který je ten pravý?“, v roli ženy, do které se zamiluje několik mladších mužů, snad zastavila čas a vůbec nestárne!
Další 2 fotografie v galerii
Která je ta pravá? Slavná blondýnka se pochlubila dcerou, která vypadá jako její dvojče / Instagram

Reese Witherspoon je jen jedna. Když ovšem tahle sexy blondýnka vyrazí do společnosti se svou brzy osmnáctiletou dcerou Avou, mohou nastat pochybnosti.

Jednačtyřicetiletá herečka se na sociální síti pochlubila fotografiemi se svojí dcerou Avou Elizabeth Phillippe, jejíž otec je neméně slavný herec Ryan Phillippe (43) a ta podoba je neuvěřitelná! 

Americká herečka si díky drobné postavě a věčnému úsměvu i po čtyřicítce udržuje mladistvý vzhled. Zatímco z její dcery vyrostla atraktivní dívka, Reese se vůbec nezměnila. Na první pohled tak mohou vypadat jako dvojčata, i když každá spadá do jiné generace.

Pod fotografiemi Reese a Avy se okamžitě začaly objevovat pochvalné komentáře od fanoušků, ve kterých píší, že obě krásky musí být snad dvojčata nebo sestry. Jiné komentáře Avu hodnotí jako dokonalý klon své slavné maminky.

Ava však není jediným potomkem. Reese je hrdou trojnásobnou matkou, kromě osmnáctileté Avy, má jesště třináctiletého Deacona a čtyřletého Tennessee. Všechny děti jsou své slavné matce velice podobné.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tragická smrt herecké legendy Gabriely Vránové: Nezabila ji rakovina, ale selhaly ledivny

Chcete bohatou úrodu paprik? Nezapomeňte jim udělat plot

Chcete mít letos krásné fuchsie? Dodržujte tato pravidla

Ze starých žaluzií nové? Je to hračka

Máte doma staré židle na vyhození? Vyrobte si z nich krásnou...

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si z nich třeba novou...

Nadopujte své domácí květiny a pokvetou vám jedna báseň....