Smutný příběh první topmodelky světa: Ze slavné, bohaté a úspěšné krásky se stala troska!

Zahraniční 30. května 2017 | 05:55 — Anna Novotná
Hodně lidí touží po tom, aby byli krásní, bohatí, známí nebo vlivní. Ale nic z toho člověku štěstí v živote nezaručí! O tom ví své i bývalá první topmodelka Janice Dickinson.
Dalších 9 fotografií v galerii
Janice Dickinson při focení v Africe v roce 1983 / Instagram

Janice Dickinson neměla zrovna šťastný život. Dříve krásná tmavovláska byla první americkou topmodelkou. Vyrůstala v chudém městečku na jihu Floridy se svým otčímem. Matka ji zemřela, když byla Janice ještě hodně malá.

Než se v 70. letech stala opravdovou hvězdou, prožila velmi těžké dospívání. Mladičká Janice se totiž na svojí cestě za slávou nesetkávala s porozuměním a láskou. Budoucí topmodelka musela projít těžkým obdobím ve škole i v rodině. 

Po tom, co se stala úspěšnou modelkou, vystřídala spoustu známých milenců. Od Donalda Trumpa a Stevena Seagala až po Jacka Nicholsona a Sylvestera Stallona.

Topmodelka se vdala čtyřikrát. Naposledy řekla své "ano" ve svých jednašedesáti letech v prosinci 2016 během skromného obřadu v Beverly Hills. Za manžela si vzala o devět let staršího psychiatra Roberta Gernera. 

Janice Dickinson bohužel patří k těm celebritám, které se nedokážou smířit s tím, že každý člověk stárne. Před pár dny oslavila své dvaašedesáté narozeniny a stále si nedokáže připustit fakt, že v šedesáti holt nemůže vypadat stejně jako ve dvaceti. Ve světě modelingu snad neexistuje nikdo, kdo by neznal úplně první americkou topmodelku Janice Dickinson a možná o to hůř Janice své stárnutí snáší. Sama kdysi překrásná Janice veřejně přiznala, že na jejím těle není místo, kterého by se nedotkl plastický chirurg.

Bývalá supermodelka prožila těžké dětství, ale mnohem horší období zažívala po rozchodu se Stallonem. Stáhla se do ústraní, hodně pila a užívala heroin. Na nohy jí pomohla až legendární soutěž modelky Tyry Banks Amerika hledá topmodelku, kde Janice zasedala v porotě. Jenomže v březnu 2016 přišla další rána, zjistilo se, že stárnoucí modelka má rakovinu prsu.

Během rutinního vyšetření jí lékař na pravém ňadru nahmatal podezřelou bulku. Šokující výsledek testů se posléze Janice dozvěděla ve chvíli, kdy byla na nákupech s dcerou Svannah. „Zavolal mi můj doktor a informoval mě, že je to opravdu rakovina," nechala se slyšet Dickinson.

Temperamentní dáma se však nezhroutila a se zákeřnou nemocí začala bojovat. „Nestojím o lítost, tohle není smuteční hostina. Jsem Janice Dickinson a mám v plánu tady být ještě hodně dlouho," vzkázala tehdy odhodlaně.

Z nejkrásnější dívky světa a první topmodelky se stala vychrtlá plastická stařena závislá na heroinu a alkoholu. Nakonec ještě bojující s rakovinou. Smutný příběh první americké topmodelky a typický příklad toho, že člověk může být slavný, bohatý, úspěšný a krásný, ale přesto nemusí být vůbec šťastný...

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Mini vsadilo na taktiku dvojího pohonu. Podívejte se na nová monstra pro Dakar 2018

Vyvarujte se nejčastějších chyb při projektování zimní...

Lakování podlah: Dodržujte správný postup krok za krokem

Chcete si ozdobit zimní zahradu nebo terasu? Vyrobte si...

Originální nápady na krásné vánoční ozdoby a dekorace,...

Zaostřeno na mléko: Nejčastější mýty o mléku a jeho...

Jak se rychle zbavit kašle? Jednoduché přírodní recepty...