Postavu snů: Slovenská topmodelka a bývalá láska Leoše Mareše předvedla dokonalé tělo v bikinách

Zahraniční 08. března 2017 | 09:31 — Anna Novotná
Slovenská topmodelka Michaela Kociánová je vůbec jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek. Rodačka z Trenčína okouzlila i našeho oblíbeného moderátora Leoše Mareše a randila dokonce i s manželem Madonny Guyem Ritchiem.
Další 3 fotografie v galerii
Pro tohle tělo by většina žen vraždila / Instagram

Michaela Kociánová patří mezi hvězdy agentury Elite a proslavila se i v zahraničí. V minulosti předváděla i pro Victoria's Secret. Byla tváří kampaní pro Dior, Vivienne Westwood, Alexandera McQueena nebo Galliana.

Při výšce 179 centimetrů se Michaela pyšní mírami 80-60-87. Kociánová je velmi štíhlá, má krásnou souměrnou postavu a nekonečně dlouhé vysportované nohy.

Svou dokonalou postavu nedávno dala na obdiv v bikinách během dovolené na Bahamách. Topmodelka si na ostrovech užívala romantiku se svým přítelem, londýnským finančníkem Arranem, se kterým se seznáila v New Yorku, kde Kociánová žije a pracuje.

Krásná blondýnka se o svou postavu také patřičně stará a snaží se stravovat velmi zdravě. Snídá obvykle cereálie a ovoce. K obědu si s chutí dá třeba zeleninovou polévku a salát s tuňákem a rozhodně se nikdy nepřejídá! Jí velmi mnoho zeleniny a ryby. Místo dezertu si Kocánová raději dopřeje skleničku vína.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Leoš Mareš opět boduje. Pro svou manželku si připravil neuvěřitelně romantický dárek k narozeninám

Nechejte rozkvést skořápky vajec a kochejte se nádhernou...

Neseďte za kamny, vaše zahradní nástroje volají po...

Chcete si pořídit psa z útulku? Máme pro vás tipy, jak si co...

Vytvořte si nový jídelní servis. Potřebujete k tomu pouze...

Úžasný způsob impregnace bot, kterým neprojde jediná kapka...

Vytvořte si z žebrového radiátoru umělecké dílo