Postavu snů: Slovenská topmodelka a bývalá láska Leoše Mareše předvedla dokonalé tělo v bikinách

Zahraniční 08. března 2017 | 09:31 — Anna Novotná
Slovenská topmodelka Michaela Kociánová je vůbec jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek. Rodačka z Trenčína okouzlila i našeho oblíbeného moderátora Leoše Mareše a randila dokonce i s manželem Madonny Guyem Ritchiem.
Další 3 fotografie v galerii
Pro tohle tělo by většina žen vraždila / Instagram

Michaela Kociánová patří mezi hvězdy agentury Elite a proslavila se i v zahraničí. V minulosti předváděla i pro Victoria's Secret. Byla tváří kampaní pro Dior, Vivienne Westwood, Alexandera McQueena nebo Galliana.

Při výšce 179 centimetrů se Michaela pyšní mírami 80-60-87. Kociánová je velmi štíhlá, má krásnou souměrnou postavu a nekonečně dlouhé vysportované nohy.

Svou dokonalou postavu nedávno dala na obdiv v bikinách během dovolené na Bahamách. Topmodelka si na ostrovech užívala romantiku se svým přítelem, londýnským finančníkem Arranem, se kterým se seznáila v New Yorku, kde Kociánová žije a pracuje.

Krásná blondýnka se o svou postavu také patřičně stará a snaží se stravovat velmi zdravě. Snídá obvykle cereálie a ovoce. K obědu si s chutí dá třeba zeleninovou polévku a salát s tuňákem a rozhodně se nikdy nepřejídá! Jí velmi mnoho zeleniny a ryby. Místo dezertu si Kocánová raději dopřeje skleničku vína.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zemřela herecká legenda Gabriela Vránová. Nezabila ji rakovina, ale selhaly ledivny

Zbyla vám krabice od bot? Budete se divit, co se z ní dá...

Chcete bohatou úrodu paprik? Nezapomeňte jim udělat plot

Chcete mít letos krásné fuchsie? Dodržujte tato pravidla

Ze starých žaluzií nové? Je to hračka

Máte doma staré židle na vyhození? Vyrobte si z nich krásnou...

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si z nich třeba novou...