Zpěvačce Markétě Poulíčkové se daří jak v práci, tak osobním životě. Bude svatba?

České 22. dubna 2019 | 09:54 — Anna Novotná
Muzikálová kráska exceluje v muzikálu Iago, kde hraje temperamentní arabskou kurtizánu a zároveň generálku. Do toho ještě cestuje po Evropě s kapelou Rock the Opera. Kromě toho, že září na divadelních prknech, je už šest let šťastná po boku svého přítele, bubeníka Zbyňka Raušera.
Další 1 fotografie v galerii
Poulíčková exceluje v muzikálu Iago / Instagram

Markéta Poulíčková (31) ale ani po šesti letech vztahu neplánuje založit rodinu. Zpěvačka je časově vytížená a rozhodně nikam nespěchá. Taktéž její přítel je neustále v jednom kole, je bubeník a navíc točí klipy, tak má práce nad hlavu.

Markéta navíc  ještě cestuje po Evropě s kapelou Rock the Opera a jako překvapení pro fanoušky točí singl. Na Velikonoční veselí v Divadle Hybernia, kde exceluje v muzikálu Iago si ale čas udělala. S kolegyní Ditou Hořínkovou originálně ozdobily dřevěná vajíčka rtěnkou.

Muzikálový kolega Ladislav Korbel zkoumal kvalitu pomlázek a Janek Ledecký celou situaci jistil v maskáčovém oblečení se samopalem v ruce! Nakonec spolu s Tomášem Novotným, Jaromírem Adamcem, Pavlem Rudolfem Plaschem a Patrikem Plesingerem ochutnali poctivý mazanec a někteří prozradili, jak slaví svátky.

Muzikálový Iago Janek Ledecký má s dospělými dětmi o zábavu stále postaráno. „Když byli Jonáš s Ester malí, schovávali jsme jim “zajíčka” neboli pomlázku a cestu si museli najít podle nenápadných stop. Ale zalíbilo se jim to tak, že to chtějí, i když už trochu vyrostli.“  Velikonoce tráví většinou na sněhu, kde si dopřává poslední jarní lyžování a po krátké době vyráží na ledovce.

Iagovu manželku si zahrála Dita Hořínková. „S oblibou jsem říkala, že dnes večer si jdu zahrát babu jagu. Ne vážně, mám ráda tenhle typ rolí. Dramatické. Je o čem hrát a zpívat. A co je báječné, vždycky jsem se těšila na kolegy. Byli jsme skvělá sestava,“ říká s tím, že se jí bude po muzikálu stýskat a zve diváky na poslední reprízy.

„Je to nesmírně poutavý příběh jednoho z největších zloduchů, manipulátorů, kterého Shakespeare napsal. A Jankova hudba ještě podtrhuje a umocňuje krásu nádherné, čisté, panenské lásky, ale i zrůdnost intrik, pomalu narůstajících běsů přerůstajících ve smyslové zatmění z propuklé žárlivosti. A neměli byste si nechat ujít pár posledních představení i pro skvělou sestavu zpěváků I herců, kteří vás vtáhnou do příběhu obrovské lásky a obrovské zrady. Přijďte. Budeme tu jen pro Vás,“ vzkazuje zpěvačka.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Masivní černá díra roztrhala neutronovou hvězdu. Pozorovat tuto událost je extrémně vzácné

Jak vyleštit zašlý porcelán, abyste mu neuškodili? S těmito...

Akvárium ocení nejen alergici. Stane se ozdobou každého...

Přemnožení hraboši a hryzci se stěhují do zahrad. Jak se...

Co dělat, když vám doma začne značkovat dospělý pes?

Malý noční hmyz ničí koberce, textil i nábytek. Jak se...

Zbylou nať a bylinky nevyhazujte, v zimě se budou hodit pod...

Zavřít reklamu