Bývalá Miss Lucie Křížková šokovala! 10 týdnů po porodu se prošla po mole ve spodním prádle!

České 15. dubna 2017 | 14:32 — Anna Novotná
Dvaatřicetiletá moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková dokázala, že když se chce, tak jde všechno. Dva a půl měsíce po porodu dcery Loly vyšla na molo ve spodním prádle.
Další 3 fotografie v galerii
Křížková překvapila bezchybným tělem / Instagram

Ačkoli je Lucie dva a půl měsíce po porodu, pyšní se téměř dokonalou postavou. Super křivky má díky racionálnímu stravování a aktivního životního stylu a to i během těhotenství. Kromě každodenní pětikilometrové chůze se věnovala i těhotenské józe. 

Lucie Křížková porodila koncem ledna a už nyní chodí přehlídky spodního prádla. Těhotenská kila a nedokonalosti jako jsou strie nebo celulitida na ní ale rozhodně nehledejte. Modelka je pár týdnů od porodu téměř na své původní váze.

Lucie Křížková svůj věk rozhodně nevypadá. A na dva porody za sebou už vůbec ne. Půvabná moderátorka si tak troufla deset týdnů po porodu na molo a ještě hodně spoře odděná. Za svoji postavu se rozhodně stydět nemusela. Modelka a moderátorka, která vyhrála titul Miss v roce 2003 sice při těhotenství nepřibrala ani devět kil, přesto na sobě ale musela zamakat. Ale stálo to za to!

„Bylo fajn odskočit si na chvíli od plenek a být zase za čiči," zhodnotila svůj počin půvabná maminka.

Už je to 14 let, co Lucie Křížková, tehdy Váchová, získala korunku královny krásy. A nikdo by nehádal, že od té doby už uplynulo tolik času. Modelka, která je v současnosti dvojnásobnou maminkou, zraje jako víno.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Ve vesmíru existuje objekt, kterému vědci přezdívají zabiják hvězd

Urodilo se vám hodně dýní? Poradíme, jak tyto melouny...

Chcete doma pěstovat bylinky? Vyvarujte se těchto chyb

Jsou krásné, ale velmi nebezpečné. Nerostou vám náhodou...

Připravte si doma hřejivý ajurvédský Masala chai, v zimě se...

Víte, jak pečovat o plot? Poradíme vám, aby zůstal dlouho...

Zasaďte právě teď okrasné cibuloviny, na jaře sklidíte...