Kristelová se před Řepkou snaží ukázat v tom nejlepším světle. Takhle se nakrucuje na dovolené v Turecku

České 13. května 2017 | 07:15 — Anna Novotná
Chyběla vám moderátorka Kateřina Kristelová v bikinách? Tak teď si ji užijete do sytosti. Kateřina je na dovolené se svým novým milencem Tomášem Řepkou a nakrucuje se před ním v bikinách každý den.
Další 4 fotografie v galerii
Moderátorka Kateřina Kristelová v náručí svého fotbalisty / Instagram

Vztah bouřlivého sportovce Tomáše řepky a moderátorky Kateřiny Kristelové byl pro všechny překvapením, dost lidí ho kritizovalo, ale zamilovaný pár hodil všechny pochybnosti za hlavu a vypadá to, že jsou spolu šťastni!
 
Moderátorka Kateřina Kristelová (37) vyrazila s přítelem Tomášem Řepkou (43) na dovolenou do Turecka. První velká zkouška vztahu moderátorky a fotbalisty přišla právě s první společnou dovolenou a jak to tak vypadá, nový pár zkoušku ustál.

„Už nám to spamované z dovolené končí. Zítra návrat do reality. Bylo tady skvěle," napsala včera na svou sociální síť spokojená moderátorka. „Jsem v Beleku podruhé v životě a nezklamal mě ani teď. Stejně tak můj kluk. První dovolená - prošli jsme," doplnika Kristelová.

Kateřina na dovolené pózuje Řepkovi v plavkách, i když počasí podle fotek nevypadá zrovna nejlépe. Řepka nejčastěji odpočíval na lehátku na pláži, relaxoval a snažil se psát další pokračování své knihy. "Je to tady fakt náročný, ale snažíme se to nějak přežít. Každopádně dovolená, kdy člověk jenom jí a spí, je taky potřeba. Na dovolené se nejen relaxuje, ale také připravuje třetí díl autobiografie," prozradil Řepka.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Tipy na termální koupaliště, ve kterých se v horké léčivé vodě můžete koupat zadarmo po celý rok

Tipy na termální koupaliště, ve kterých se v horké...

Jezdíte nakupovat do Polska? Příhraniční trhy, to je zcela...

Chcete vidět najednou celý svět? Žádný problém, nemusíte...

Poznejte Karpacz, horské městečko v polské části Krkonoš

Osvětimanské skály, po čertech krásné skalní město

Pohodové Vánoce bez stresu a starostí v zahraničí? Zkuste...

Zavřít reklamu