Kristelová se před Řepkou snaží ukázat v tom nejlepším světle. Takhle se nakrucuje na dovolené v Turecku

České 13. května 2017 | 07:15 — Anna Novotná
Chyběla vám moderátorka Kateřina Kristelová v bikinách? Tak teď si ji užijete do sytosti. Kateřina je na dovolené se svým novým milencem Tomášem Řepkou a nakrucuje se před ním v bikinách každý den.
Další 4 fotografie v galerii
Moderátorka Kateřina Kristelová v náručí svého fotbalisty / Instagram

Vztah bouřlivého sportovce Tomáše řepky a moderátorky Kateřiny Kristelové byl pro všechny překvapením, dost lidí ho kritizovalo, ale zamilovaný pár hodil všechny pochybnosti za hlavu a vypadá to, že jsou spolu šťastni!
 
Moderátorka Kateřina Kristelová (37) vyrazila s přítelem Tomášem Řepkou (43) na dovolenou do Turecka. První velká zkouška vztahu moderátorky a fotbalisty přišla právě s první společnou dovolenou a jak to tak vypadá, nový pár zkoušku ustál.

„Už nám to spamované z dovolené končí. Zítra návrat do reality. Bylo tady skvěle," napsala včera na svou sociální síť spokojená moderátorka. „Jsem v Beleku podruhé v životě a nezklamal mě ani teď. Stejně tak můj kluk. První dovolená - prošli jsme," doplnika Kristelová.

Kateřina na dovolené pózuje Řepkovi v plavkách, i když počasí podle fotek nevypadá zrovna nejlépe. Řepka nejčastěji odpočíval na lehátku na pláži, relaxoval a snažil se psát další pokračování své knihy. "Je to tady fakt náročný, ale snažíme se to nějak přežít. Každopádně dovolená, kdy člověk jenom jí a spí, je taky potřeba. Na dovolené se nejen relaxuje, ale také připravuje třetí díl autobiografie," prozradil Řepka.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

Klimatizace se zřejmě brzy stanou běžnou součástí...

Už naši předkové považovali černý bez za všelék....

Osvědčené pěstitelské tipy, jak přesazovat a správně...

Praktické a levné řešení, jak se můžeme připravit na...

Pokud si nevíte rady, čím zpevnit svah, máme pro vás...

Vosy už začínají hnízdit. Zbavte se jich dřív, než se u...

Zavřít reklamu