Leona Machálková dováděla v kině. Kdo jí dělal doprovod?

České 12. května 2017 | 10:49 — Anna Novotná
Novinka režiséra Guye Ritchieho, snímek Král Artuš: Legenda o meči, se dočkala i své slavnostní předpremiéry v Praze. Na toto našlápnuté akční drama se přišla podívat i zpěvačka Leona Machálková. A kdo ji doprovodil?
Další 2 fotografie v galerii
Leona Machálková na slavnostní předpremiéře v Praze / Cinema City

Projekce se konala ve 4DX kině, které je vybaveno pohyblivými sedačkami a speciálními efekty. Zpěvačka Leona Machálková dorazila se synem Arturem. Režisér a producent Petr Jákl zase přišel načerpat inspiraci pro svůj nový film. Vytáhnout bájný Excalibur ze skály se v kině marně pokoušely také kamarádky Anife Vyskočilová a Michaela Dolinová.

Novinka režiséra Guye Ritchieho velmi osobitě a nadčasově vypráví klasický příběh formou nové akční fantasy. Bájný příběh o králi Artušovi a mocném Excaliburu tak díky moderním technologiím nabízí zcela nový filmový zážitek!

V kině 4DX měli návštěvníci předpremiéry možnost vyzkoušet si vytáhnout z kamene také bájný Excalibur. Marný boj s mečem svedla herečka Michaela Dolinová, která do kina přišla se svojí kamarádkou Anife Vyskočilovou. Těžko říct, jestli je do kina přilákalo tahání meče nebo spíše režisérův výběr svalnatých mužských hrdinů.

Zpěvačka Leona Machálková se ve společnosti často neobjevuje, tentokrát však udělala výjimku a na naléhání svého syna Artura dorazila i ona okouknout bájného hrdinu. Režisér a producent Petr Jákl zase dorazil s celým svým týmem okouknout práci amerických kolegů a načerpat inspiraci pro svůj nový filmový počin, který v současné chvíli chystá. 

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Olympionici Šebrle a Svoboda hrají ve filmu s oscarovým hercem

Urodilo se vám hodně dýní? Poradíme, jak tyto melouny...

Chcete doma pěstovat bylinky? Vyvarujte se těchto chyb

Jsou krásné, ale velmi nebezpečné. Nerostou vám náhodou...

Připravte si doma hřejivý ajurvédský Masala chai, v zimě se...

Víte, jak pečovat o plot? Poradíme vám, aby zůstal dlouho...

Zasaďte právě teď okrasné cibuloviny, na jaře sklidíte...