Zpěvačka Kamila Nývltová je v jednom kole

České 06. června 2017 | 15:43 — Anna Novotná
Kamila má plné ruce práce. Jen co vyvrcholil již 11. ročník pěvecké soutěže ČESKO ZPÍVÁ, jehož je patronkou, a pomáhá tak mladým talentovaným zpěvákům získat šanci na rozjezd pěvecké kariéry, pustila se opět do práce na své vlastní.
Rocker Pepa Vojtek a Kamila Nývltová / Archiv Kamily Nývltové

Kamila Nývltová se v poslední době nezastaví a výsledky jsou vidět. Zatímco v Egyptě natáčela nový videoklip a fotila kalendář, přesáhl klip k jejímu duetu s Olgou Lounovou půl milionu zhlédnutí na YouTube. Hned po návratu se vrhla mladá zpěvačka do další práce. 

V dubnu zpěvačka představila nový videoklip k duetu s Olgou Lounovou „Kilo sem, kilo tam“. Píseň pochází z Kamilina alba duetů „Moje lásky“, text a hudbu napsala Olga Lounová. Na Y

V květnu se Kamila pustila do natáčení dalšího videoklipu, tentokrát k písni „Příběh“. Složil ji pro ni rocker Pepa Vojtek a text napsala Patricie, autorka hitu „Boky jako skříň“. Natáčení spojila Kamila s focením snímků pro připravovaný kalendář, takže její pobyt v egyptském městě Marsá Alam se skutečně nedá nazvat dovolenou. 

Do toho Kamila ještě stíhá vystupovat. V nejbližší době ji můžete vidět třeba v plzeňské HM Aréně v rámci Kleopatra TOUR nebo na libereckém Tulifestu. „Je toho v poslední době opravdu hodně, ale já to mám takhle ráda. Nedovedu si představit, že bych jen tak seděla s rukama v klíně. Teď se moc těším na křest videoklipu a jeho zveřejnění. Pěkně jsem se při natáčení zapotila, tak doufám, že se bude líbit!“ směje se Kamila.

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci na Zemi objevili miliardy tun diamantů. K fantastickému objevu dopomohla anomálie v nasbíraných datech

Vyčarujte si v bytě novou stěnu pomoci ubrousků nebo...

Triky, na co všechno se vám hodí ústní voda. Od teď už...

Dělají vám vrásky na čele starosti, kam s mazlíčky v době...

Chováte koi kapříky? V létě jim může hrozit i úpal

Chybí vám miska na party? Vyrobte si ji z konfet nebo...

Úžasné podtácky pod vaše skleničky vás nadchnou. Jsou z...