Šokující přiznání Miss ČR Heleny Houdové: V dětství byla sexuálně zneužívána!

České 20. října 2017 | 09:33 — Anna Novotná
Helena Houdová nepřestává šokovat. Vítězka Miss ČR 1999 a modelka nechala nahlédnout do své 13. komnaty. Sedmatřicetiletá kráska prozradila, že byla od mala sexuálně zneužívána.
Další 3 fotografie v galerii
Helena Houdová se po svém vítězství v Miss ČR stáhla do ústraní / Facebook

Přes třicet let v sobě nosila děsivé tajemství. Kromě toho, že byla jako malá holčička zneužívána, obtěžování se neubránila ani v pubertě

„Tohle je velmi osobní. Jako dítě jsem byla sexuálně zneužita. Jako teenager jsem byla sexuálně obtěžována muži. Byla jsem využita jen tak pro něčí potěšení už jako dospělá žena, i když jsem řekla NE. Na ulici mě bez dovolení chytali za části mého těla. Za zadek mě chytlo tolik cizích mužů, že to ani nemohu spočítat,“ uvedla Houdová na sociální síti. 

Nechce ze sebe prý dělat oběť nebo být zajímavá, ale dát mnoha ženám, ale třeba i mužům nějaký příklad toho, aby se s tím buď lépe mohli vyrovnat, nebo naopak o tom dokázali mluvit. 

„Trvalo mi dlouho, než jsem přestala cítit vinu, stud a přestala pochybovat o sobě a svém těle. Chci, aby se mé já stalo silnější. Miluji své tělo a odpustila jsem jim, odpustila jsem sobě, což mi trvalo hrůzných třiatřicet let, kdy jsem si hojila tyto rány,“ dodala trojnásobná maminka Helena Houdová, která se po svém vítězství v Miss ČR v roce 1999 stáhla do ústraní a porozumnění hledala v přírodě.

Helena byla provdána za miliardáře Omara Amanta, se kterým má tři děti. Manželství ale nevydrželo. Alternativně založená kráska momentálně cestuje s dětmi po celém světě a věnuje se charitativním aktivitám.

Houdová o svém životě říká: „Já i děti jsme vegani, stará se o mě Bůh a škodlivé kampaně nefotím!" Možná právě prožitky z dětství a mládí v ní zanechaly stopy a posunuly hranici myšlení a psychiky jinam.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Mise vesmírné společnosti Rocket Lab skončila fatálním neúspěchem. Raketa byla ztracena i s nákladem za miliony dolarů

Jak snadno vypeckovat třešně a zbavit je červů. Díky...

Zahrada ve svahu je velká výzva. Když ale dodržíte několik...

Okapy čistěte dvakrát do roka. Jen tak budou dobře fungovat a...

Z PET láhví se dají vyrobit praktické a zároveň hezké...

Kvalita spánku závisí i na čistém povlečení. Je třeba...

Pokud se rádi pusinkujete se svým psím mazlíčkem, můžete...

Zavřít reklamu