Leoš Mareš opět boduje. Pro svou manželku si připravil neuvěřitelně romantický dárek k narozeninám

České 07. března 2018 | 10:32 — Anna Novotná
Leoš Mareš (41) je mistr překvapení a nenechal si to ujít ani dnes, kdy jeho manželka Monika Marešová (37) slaví narozeniny.
Další 1 fotografie v galerii
Zdá se, že divoký Leoš zkrocen láskou k Monice / Instagram

Oblíbený moderátor si pro svou ženu připravil trochu netradiční dárek. Složil jí písničku o jejich vztahu, kterou sám odzpíval. Brzy ráno ji pustil ve své Ranní show a navíc romantické video s písní zveřejnil na Instagramu a YouTube. Zítra to bude přesně 1000 dní od jejich seznámení, letos 20.2. se stali manželé.

Autorem hudby je Daniel Hádl, v refrénu skladby Slib zní hlas Heleny Zeťové (37) a text je opisem skutečných událostí okolo seznámení Moniky a Leoše, záběry z loňských zásnub s ohňostrojem v Mariánských Lázních a také doslovné citace jejich svatebního slibu.

„Začalo to nevinně, na svatbě dvou kluků,“ líčí moderátor seznámení s módní redaktorkou. Oba se totiž potkali 13. června 2015 na svatbě stylisty Filipa Vaňka a Antonína Petrskovského. "To, jak ses mi líbila, se nedá popsat slovy, holka, co je podobná Avatarovi," pokračuje Leoš, který Monice neřekne jinak než Aviku.

„Já, Leoš, beru si tebe, Moniko, za svoji manželku a slibuju ti, že ti budu v dobrém i zlém, v dostatku i chudobě, v nemoci i ve zdraví oddaným a věrným mužem. A že tě budu navždy milovat,“ řekl Mareš při svatbě.

Leoš tak všem dokázal, jak velkou chová k Monice lásku. Koupit dárek umí každý, ale věnovat dar od srdce umí jen málo kdo. I jejich svatební den si chtěli nechat pouze jeden pro druhého. Jejich svatba se konala tak, aby o ní věděli pouze nejbližší, čímž všechny naprosto odzbrojili. Vypadá to, že Leoš je po boku Moniky opravdu šťastný a spokojený a nemusí již trávit čas bujarým stylem života, který vedl dříve.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Tip na výlet: Velikonoční trhy na rakouském zámku Schloss Hof lákají svou výjimečností

Tip na výlet: Velikonoční trhy na rakouském zámku Schloss...

Dlouhé písečné pláže, průzračná voda a levné služby....

Levné a bezpečné tipy, jak zůstat na cestách ve spojení s...

Vydejte se na nejvyšší vrchol České republiky. Přímo ze...

Nenechte se o dovolené stresovat a ochutnejte kouzlo pomalého...

Vyšné Ružbachy, lázně přímo pod Tatrami, kde můžete...

Zavřít reklamu