Míša Tomešová už je zase v tom! Mladá herečka je v pátém měsíci!

České 23. března 2018 | 12:43 — Anna Novotná
Syn Kristián nedávno oslavil teprve první narozeniny a Míša Tomešová už je v 5. měsíci! S manželem Romanem Tomešem se brzy stanou dvojnásobnými rodiči.
Druhé dítě s manželem tak brzy neplánovali / Instagram

Už na zkouškách muzikálu Robinson, který se vinou zadlužené producentky nakonec nebude v plánovaném termínu uvádět, se šuškalo, že je Míša těhotná. Teď už je to jisté. Jedna z představitelek mladé Robinsonovy lásky, herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (26), se už nebude vymlouvat, že má větší bříško kvůli tomu, že se více najedla. 

"Jsme v očekávání, miminko se narodí v srpnu. Je to fajn, i když jsme nečekali, že to přijde takhle brzo. Ale říká se, že ty neplánované věci jsou vždycky nejlepší," řekla Super.cz Míša. "No, my to vlastně plánovali, tedy pár minut. Jednou jsme takhle přišli domů lehce v náladě a říkali si, že máme doma kočárky, všechny věci pro miminko, jsme zvyklí nespat, tak proč to nespojit během jedné vlny," dodal její manžel.

Věci po Kristánkovi si nechávají a druhé dítě všechno podědí. Ať už to bude holčička nebo chlapeček. Druhé dítě s manželem sice tak brzy neplánovali, ale oba se na nový přírůstek těší.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Dvojici potápěčů vyděsil mořský tvor, který připomíná obrovského hada

Nealkoholický svařák zahřeje, chutná a zamilují si jej i...

Pár nápadů, jak zužitkovat ruličky od toaletního papíru....

Vertikální zahrádka z palety nezabere místo a vypadá skvěle

Vyrobte si elegantní a zároveň praktické pouzdro z bambusové...

Věděli jste, že vysavač listí může způsobit více škody...

Využijte pivo v domácnosti. Zastane spoustu užitečné práce

Zavřít reklamu