Míša Tomešová už je zase v tom! Mladá herečka je v pátém měsíci!

České 23. března 2018 | 12:43 — Anna Novotná
Syn Kristián nedávno oslavil teprve první narozeniny a Míša Tomešová už je v 5. měsíci! S manželem Romanem Tomešem se brzy stanou dvojnásobnými rodiči.
Druhé dítě s manželem tak brzy neplánovali / Instagram

Už na zkouškách muzikálu Robinson, který se vinou zadlužené producentky nakonec nebude v plánovaném termínu uvádět, se šuškalo, že je Míša těhotná. Teď už je to jisté. Jedna z představitelek mladé Robinsonovy lásky, herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (26), se už nebude vymlouvat, že má větší bříško kvůli tomu, že se více najedla. 

"Jsme v očekávání, miminko se narodí v srpnu. Je to fajn, i když jsme nečekali, že to přijde takhle brzo. Ale říká se, že ty neplánované věci jsou vždycky nejlepší," řekla Super.cz Míša. "No, my to vlastně plánovali, tedy pár minut. Jednou jsme takhle přišli domů lehce v náladě a říkali si, že máme doma kočárky, všechny věci pro miminko, jsme zvyklí nespat, tak proč to nespojit během jedné vlny," dodal její manžel.

Věci po Kristánkovi si nechávají a druhé dítě všechno podědí. Ať už to bude holčička nebo chlapeček. Druhé dítě s manželem sice tak brzy neplánovali, ale oba se na nový přírůstek těší.

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Čeští vědci sestrojili unikátní detektor kvantových vlastností světla. Přispěje k rozvoji světových technologií

Připravte se na slivovici. Dobrý kvas je základ

Vylezla vám kostice u podprsenky? Triky, jak se to dá ještě...

Plíseň na stěnách? Pomozte si solí nebo octem

Pes vs. eskalátor. Naučte svého mazlíčka jezdit na schodech

Prorůstá vám chodník plevelem? Osaďte jej okrasnými...

Toužíte ještě po bazénu? Vyrobte si ho jednoduše z balíků...