Hvězda Ulice Patricie Solaříková na sobě stále maká. Její tělo je čím dál dokonalejší!

České 12. května 2018 | 17:08 — Anna Novotná
Za poslední čtyři roky prošla představitelka Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice velkou proměnou. Solaříková výrazně zhubla a velmi jí to prospělo. Oblíbená herečka snad nikdy nevypadala lépe.
Další 2 fotografie v galerii
Patricie si zamilovala jógu / Instagram

Ještě před pár lety měla Patricie Solaříková pár kilo navíc. I když ji diváci milují za všech okolností, teď je z ní rozhodně větší kočka než dříve! Herečka je v jednom kole, už dlouhých třináct let natáčí nekonečný seriál Ulice, hostuje v různých seriálech a v poslední době se díky své parádní figuře občas postaví i před fotoaparát jako modelka.

A jak to dokázala? Solaříková si doslova zamilovala jógu a nebere to jako nutné cvičení, aby si udržela svoji perfektní postavu, ale jako relax a koníček.

"Po včerejším vstávání v pět na natáčení jsem si dnes s radostí přispala a konečně měla ráno čas na jógu. Tohle je moje oblíbená pozice mořské panny," napsala Patricie k fotografii, na které má nohu za krkem.

Už před časem se vyjádřila, že člověk to musí mít nejdříve srovnáno v hlavě a pak může se sebou něco dělat. Je pravdou, že v současné době vypadá Patricie opravdu parádně. Sama herečka je se sebou spokojená a tvrdí, že rozhodně žádné diety nedrží a ani se neomezuje v jídle.

 

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Ve vesmíru existuje objekt, kterému vědci přezdívají zabiják hvězd

Urodilo se vám hodně dýní? Poradíme, jak tyto melouny...

Chcete doma pěstovat bylinky? Vyvarujte se těchto chyb

Jsou krásné, ale velmi nebezpečné. Nerostou vám náhodou...

Připravte si doma hřejivý ajurvédský Masala chai, v zimě se...

Víte, jak pečovat o plot? Poradíme vám, aby zůstal dlouho...

Zasaďte právě teď okrasné cibuloviny, na jaře sklidíte...