Hvězda Ulice Patricie Solaříková na sobě stále maká. Její tělo je čím dál dokonalejší!

České 12. května 2018 | 17:08 — Anna Novotná
Za poslední čtyři roky prošla představitelka Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice velkou proměnou. Solaříková výrazně zhubla a velmi jí to prospělo. Oblíbená herečka snad nikdy nevypadala lépe.
Další 2 fotografie v galerii
Patricie si zamilovala jógu / Instagram

Ještě před pár lety měla Patricie Solaříková pár kilo navíc. I když ji diváci milují za všech okolností, teď je z ní rozhodně větší kočka než dříve! Herečka je v jednom kole, už dlouhých třináct let natáčí nekonečný seriál Ulice, hostuje v různých seriálech a v poslední době se díky své parádní figuře občas postaví i před fotoaparát jako modelka.

A jak to dokázala? Solaříková si doslova zamilovala jógu a nebere to jako nutné cvičení, aby si udržela svoji perfektní postavu, ale jako relax a koníček.

"Po včerejším vstávání v pět na natáčení jsem si dnes s radostí přispala a konečně měla ráno čas na jógu. Tohle je moje oblíbená pozice mořské panny," napsala Patricie k fotografii, na které má nohu za krkem.

Už před časem se vyjádřila, že člověk to musí mít nejdříve srovnáno v hlavě a pak může se sebou něco dělat. Je pravdou, že v současné době vypadá Patricie opravdu parádně. Sama herečka je se sebou spokojená a tvrdí, že rozhodně žádné diety nedrží a ani se neomezuje v jídle.

 

Komentáře
Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Na pobřeží Japonska byla objevena další opuštěná loď duchů ze Severní Koreje

Dělají vám vrásky na čele starosti, kam s mazlíčky v době...

Chováte koi kapříky? V létě jim může hrozit i úpal

Chybí vám miska na party? Vyrobte si ji z konfet nebo...

Úžasné podtácky pod vaše skleničky vás nadchnou. Jsou z...

Ještě jste neořezali své ovocné stromy? Je nejvyšší čas!

Co se starými legínami? Upleťte si z nich polštář