Česká královna krásy Lea Šteflíčková už tři týdny bojuje v Bangkoku o titul Miss Universe

České 16. prosince 2018 | 19:41 — Anna Novotná
Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková bojuje už tři týdny v thajském Bangkoku o titul Miss Universe. O tom, která z dívek se stane nejkrásnější dívkou vesmíru, se dozvíme již z neděle na pondělí. Finále začíná našeho času v pondělí v jednu hodinu ráno.
Další 2 fotografie v galerii
Lea Šteflíčková vypadá krásně v plavkách i v šatech / Česká Miss

Lea prozradila, že je velmi unavená, spí maximálně pět hodin denně, ale o korunku se chce pořádně porvat. 

"Prvních pár dni jsme měli třeba během dne 3-4 hodiny volna, tak jsem si rikala, ze to nebude tak náročné. ale ano, každým dnem to bylo náročnější. Co se týče spánku, tak s tím jsem trochu válčila ze začátku, protože nejsem zrovna ranní ptáče. Ale když víte, ze musíte každé ráno vstát i v pět hodin ráno a připravit se, namalovat, udělat vlasy, nalepit řasy a pak musíte cely den fungovat, tak vám nic jiného nezbývá. Teď už nám zbývá den do finále, takže s tím spánkem je to ještě náročnější, ale snažíme odpočívat, když to jde," prozradila Lea.

I přes nedostatek spánku si pobyt užívá. Nejvíce nadšená byla z přehlídky, kde s dívkami předváděly šaty místních návrhářů, prohlídky Bangkoku a královského paláce, setkání s thajským premiérem nebo výletu na soukromé jachtě.

"Můj největší zážitek je ten, že můžu být tady a a reprezentovat Českou republiku na světové soutěži. Na tyhle krásné tři týdny budu vzpomínat do konce života. Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak se tady o nás krásné staraji, snaží se pro nás udělat první posledn," prozrazuje krásná Lea.

Za sebou už má preliminary show, malé finále, kde už předvedla národní kostým od Nikol Švantnerové i finálové šaty od Sandry Markové. Proběhla zde také přehlídka v plavkách. Ta už na finále ale bude chybět. Kvůli kampani Me Too byla zrušena. Finále Miss Universe totiž v přímém přenosu vysílá americká televize Fox TV.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Jedinečná místa, která byste rozhodně neměli vynechat při návštěvě Maďarska

Jedinečná místa, která byste rozhodně neměli vynechat při...

Tyrolské parky: Tip pro aktivní cestovatele, kteří milují...

Navštivte dokonalý svět uprostřed Atlantiku. Pro Evropana...

Dovolená s nádechem nostalgie. Úchvatné pobřeží a...

Skvělý tip na aktivní dovolenou. Turistický ráj máme...

Skvělý tip na víkend s dětmi. Projděte se jedinečným...

Zavřít reklamu