Česká královna krásy Lea Šteflíčková už tři týdny bojuje v Bangkoku o titul Miss Universe

České 16. prosince 2018 | 19:41 — Anna Novotná
Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková bojuje už tři týdny v thajském Bangkoku o titul Miss Universe. O tom, která z dívek se stane nejkrásnější dívkou vesmíru, se dozvíme již z neděle na pondělí. Finále začíná našeho času v pondělí v jednu hodinu ráno.
Další 2 fotografie v galerii
Lea Šteflíčková vypadá krásně v plavkách i v šatech / Česká Miss

Lea prozradila, že je velmi unavená, spí maximálně pět hodin denně, ale o korunku se chce pořádně porvat. 

"Prvních pár dni jsme měli třeba během dne 3-4 hodiny volna, tak jsem si rikala, ze to nebude tak náročné. ale ano, každým dnem to bylo náročnější. Co se týče spánku, tak s tím jsem trochu válčila ze začátku, protože nejsem zrovna ranní ptáče. Ale když víte, ze musíte každé ráno vstát i v pět hodin ráno a připravit se, namalovat, udělat vlasy, nalepit řasy a pak musíte cely den fungovat, tak vám nic jiného nezbývá. Teď už nám zbývá den do finále, takže s tím spánkem je to ještě náročnější, ale snažíme odpočívat, když to jde," prozradila Lea.

I přes nedostatek spánku si pobyt užívá. Nejvíce nadšená byla z přehlídky, kde s dívkami předváděly šaty místních návrhářů, prohlídky Bangkoku a královského paláce, setkání s thajským premiérem nebo výletu na soukromé jachtě.

"Můj největší zážitek je ten, že můžu být tady a a reprezentovat Českou republiku na světové soutěži. Na tyhle krásné tři týdny budu vzpomínat do konce života. Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak se tady o nás krásné staraji, snaží se pro nás udělat první posledn," prozrazuje krásná Lea.

Za sebou už má preliminary show, malé finále, kde už předvedla národní kostým od Nikol Švantnerové i finálové šaty od Sandry Markové. Proběhla zde také přehlídka v plavkách. Ta už na finále ale bude chybět. Kvůli kampani Me Too byla zrušena. Finále Miss Universe totiž v přímém přenosu vysílá americká televize Fox TV.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Krásná Petra Svoboda si oblíbila HairConturing. I ona podlehla žhavému trendu letošní sezony

Zahradního jezírko potřebuje po zimě údržbu. Nezapomeňte...

Originální stojánek na notebook zabrání nebezpečnému...

Jak si vytvořit relaxační japonskou zahradu? Stačí pár...

Senzory pohybu spolu s LED osvětlením vám ušetří náklady...

Lucky bamboo nosí štěstí a jeho pěstování zvládne každý

Trápíte se u čištění sendvičovače? Použijte pečící...

Zavřít reklamu