Tohle je noční můra každé ženy! Co se stalo s legendární sexbombou z Pobřežní hlídky?!

České 12. března 2017 | 06:45 — Anna Novotná
Nicole Eggert se už od dětství chtěla stát herečkou, nejdříve účinkovala v nejrůznějších televizních reklamách, později ale vyzkoušela film. Díky své půvabné tvářičce a perfektní postavě se dostala do kultovního seriálu Pobřežní hlídka, kde hráli jen pohlední herci a krásné herečky.
Dalších 5 fotografií v galerii
Nicole Eggert se proslavila rolí Summer v seriálu Pobřežní hlídka / Instagram

Role Summer proslavila herečku nejvíce. Nicole tehdy bylo dvacet a postavičku měla perfektní. Ze sexbomby se ale bohužel stala tlustá almara!

Kdysi mladičká a půvabná Nicole vyhrávala jednu soutěž krásy za druhou a rozhodně se nemusela v plavkách stydět ani před svou hereckou kolegyní, Pamelou Anderson, která dlouho platila za sexy symbol. To vše je ale bohužel pro Nicole minulostí. I když by ještě ráda oprášila své herecké umění, nabídky se jí už nehrnou. 

Seriálová Summer si před pár lety nechala z ňader vyjmout implantáty a z velikosti pět udělala velikost dva. Herečka doufala, že s menším poprsím bude vypadat celkově štíhlejší, a že půjdou dolů i přebytečná kila. Nakonec se jí shodit nepodařilo. Spíše naopak. Vypadá čím dál tím větší.

I když to vypadá, že plamínek naděje na zářivou hereckou kariéru pomalu, ale jistě uhasíná, třeba nás ještě překvapí! Jednou už se jí totiž povedlo shodit asi 25 kilo! Tak snad má ještě sílu na další hubnutí a cvičení, protože být symbolem ženské krásy a skončit jako hromada tuku musí být pro ženu deprimující. 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Potápěči objevili v zatopené jeskyni pravěký důl. Lidé používali zvláštní způsob těžby

Léčivou bylinku, která pomáhá na nervy, diabetes či astma,...

Jak snadno vypeckovat třešně a zbavit je červů. Díky...

Zahrada ve svahu je velká výzva. Když ale dodržíte několik...

Okapy čistěte dvakrát do roka. Jen tak budou dobře fungovat a...

Z PET láhví se dají vyrobit praktické a zároveň hezké...

Kvalita spánku závisí i na čistém povlečení. Je třeba...

Zavřít reklamu