Tereza Chlebovská po dlouhé době předvedla, jak je sexy! V tenoučké košilce bez podprsenky ukázala bradavky!

České 19. března 2017 | 18:48 — Anna Novotná
Držitelka titulu Česká Miss 2012 a maminka malé Emičky Tereza Chlebovská po dlouhé době sdílela se svým fanoušky fotky, na kterých není její malá dcerka. V sexy košilce dráždila své fanoušky a ukázala vystouplé bradavky!
Další 2 fotografie v galerii
Chlebovská konečně vyfotila i sebe! / Instagram

Tereza na sobě neustále maká, každý den poctivě cvičí a hlídá si životosprávu. Ani byste nepoznali, že před půl rokem rodila. Na modelce nebyl porod vidět dokonce ani v šestinedělí!

Chlebovská je od roku 2013 šťastně zadaná. Její přítel je fotbalista Pavel Kadeřábek, se kterým se v roce 2016 zasnoubila. V září 2016 se jim narodila dcera Ema a podle Tereziných komentářů, není nic lepšího než být matkou a své sociální sítě v poslední době plní především snímky malé dcery Emičky.

Svoji roli maminky si modelka náležitě užívá, fanoušci jsou ale rádi, když se někdy kráska ukáže v prádle nebo plavkách. Teď Tereza trefila do černého! Oblékla si tenoučkou halenku, přes kterou byly vidět její ňadra a zejména vystouplé bradavky! I když je Tereza štíhlá jako proutek, její prsa po porodu dcerky zásadně zvětšila svoji velikost! Jednoduše pastva pro oči...

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Vědci z NASA detekovali gigantickou termonukleární explozi hluboko ve vesmíru

Připravte se na zimu. Vyrobte si za pár minut zásobu...

Využijte vánoční elektrická světýlka celoročně....

Mýt nebo nemýt okna před Vánocemi?

Neztrácejte drobné při každém nákupu. Vyrobte si šikovný...

Kuchyňské skleněné panely – nápady pro malé a velké...

Starý pařez na zahradě moc parády neudělá. Způsoby, jak se...

Zavřít reklamu