Postavu snů: Slovenská topmodelka a bývalá láska Leoše Mareše předvedla dokonalé tělo v bikinách

Zahraniční 08. března 2017 | 09:31 — Anna Novotná
Slovenská topmodelka Michaela Kociánová je vůbec jedna z nejúspěšnějších slovenských modelek. Rodačka z Trenčína okouzlila i našeho oblíbeného moderátora Leoše Mareše a randila dokonce i s manželem Madonny Guyem Ritchiem.
Další 3 fotografie v galerii
Pro tohle tělo by většina žen vraždila / Instagram

Michaela Kociánová patří mezi hvězdy agentury Elite a proslavila se i v zahraničí. V minulosti předváděla i pro Victoria's Secret. Byla tváří kampaní pro Dior, Vivienne Westwood, Alexandera McQueena nebo Galliana.

Při výšce 179 centimetrů se Michaela pyšní mírami 80-60-87. Kociánová je velmi štíhlá, má krásnou souměrnou postavu a nekonečně dlouhé vysportované nohy.

Svou dokonalou postavu nedávno dala na obdiv v bikinách během dovolené na Bahamách. Topmodelka si na ostrovech užívala romantiku se svým přítelem, londýnským finančníkem Arranem, se kterým se seznáila v New Yorku, kde Kociánová žije a pracuje.

Krásná blondýnka se o svou postavu také patřičně stará a snaží se stravovat velmi zdravě. Snídá obvykle cereálie a ovoce. K obědu si s chutí dá třeba zeleninovou polévku a salát s tuňákem a rozhodně se nikdy nepřejídá! Jí velmi mnoho zeleniny a ryby. Místo dezertu si Kocánová raději dopřeje skleničku vína.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Po patnácti letech se vrací na divadelní prkna! Legendární muzikál v téměř původním obsazení je zpět!

Vyrobte svému pejskovi parádní pelíšek. Stačí vám k tomu...

Jak na jaře sázet zadarmo a v bio kvalitě? Příprava je...

Rostlina, která do domu přináší štěstí a blahobyt. Už...

Nápaditá, efektní i originální. Taková je lampa z...

Hyacint nádherně ozdobí vánoční stůl. Aby vám v zimě...

Chystáte se čistit žaluzie? Několik jednoduchých tipů,...